Bedrijfsbezoek AVA Papierwaren: Tussen papier, passie en pionierschap
In samenwerking met Artemis Waasland
Fay Van Weddingen ontvangt ons in het hoofdkantoor in Temse, waar haar familie AVA heeft uitgebouwd tot wat het vandaag is.
Het begon met overgrootvader Armand Van Weddingen, die door zijn Leuvense vrienden 'Armand Van Antwerpen' werd genoemd - vandaar de naam AVA. Hij startte met een winkel in papierwaren in Antwerpen.
Het verdere verloop van dit familiebedrijf en haar sterke leading ladies mag ons allemaal inspireren. Doorgaan, ook wanneer het leven plots anders loopt. Maar ook zij die bewust sturen en keuzes maken.
Fay neemt ons mee in dit krachtige verhaal: hoe vrouwen in dit gezin keer op keer de leiding namen wanneer dit nodig was, hoe modern familieondernemerschap eruitziet, en hoe zij, samen met haar broer Koen, AVA fris en toekomstgericht houden.
En geef toe: hoe mooi is het als een groot deel van je business draait rond feest, sfeer en prachtig versierde tafels?
Tijdens de avond krijgen we ook een kijkje achter de schermen van hun productie: van hoogwaardige servetten tot tafelkleden, allemaal made in Belgium.
Van die eerste winkel in Antwerpen tot 53 winkels verspreid over België en Luxemburg.
We hebben een bring-a-friend actie.
Ben je lid van Artemis en breng je graag een collega of vriendin mee? Dan kan dit voor beiden aan leden-tarief. Kies hiervoor de juiste optie bij het inschrijven.