Daguitstap GUM (Gents Universiteitsmuseum) & Plantentuin

29 okt

Georganiseerd door Vlaams-Brabant en Brussel (Regionaal)

Enkel voor leden

Contact Mia Margot

Het gloednieuwe GUM (Gents Universiteitsmuseum) opende in oktober 2020 te deuren. Het museum geeft een unieke inkijk in de wetenschappelijke collecties van de universiteit, van biologie tot etnografie, van geneeskunde tot psychologie. De bezoeker duikt in het brein van de wetenschapper. Welke uitdagingen komt zij/hij tegen? En welke impact heeft dat alles op ons leven en denken? Een museum waarin je op ontdekking gaat, maar ook één dat je af en toe graag doet twijfelen. Een gids neemt ons mee voor een geleid bezoek.

Met de regio maken we er meteen een daguitstap van in combinatie met een bezoek aan de naastgelegen Plantentuin waar maar liefst 10 000 planten zijn ondergebracht. Ook hier zal een gids ons alles weten te vertellen over de uitzonderlijke planten en specerijen.

Tussen de 2 bezoeken in genieten we van een lunch in Restaurant Mub'art bestaande uit hoofdgerecht, dessert, water à volonté, 1 glas wijn en 1 koffie of thee. Vervoer naar het GUM is zelf te voorzien en kan per wagen of openbaar vervoer.

Deze activiteit is enkel voor leden. Niet-leden kunnen eenmalig eens komen proeven van deze activiteit met een Proefpas.

Einde voorzien tussen 15u30 en 16u.









De inschrijvingen voor deze activiteit zijn afgesloten sinds 21-10-2021.