Artemis | Eat & Connect: UITGESTELD NAAR LATER owv corona

Eat & Connect: UITGESTELD NAAR LATER owv corona

30 mrt

Georganiseerd door ARTEMIS WAASLAND

Lokale activiteit

Voor leden en niet-leden

Contact Eva Schalckens


DEZE ACTIVITEIT WORDT UITGESTELD OWV CORONA.

We houden jullie op de hoogte ivm de nieuwe datum.


Na drie succesvolle activiteiten vinden we het bij Artemis Waasland tijd om elkaar echt te leren kennen. Hoe kan je dat beter doen dan bij drankje en een lekker diner in het heerlijke kader van De Pommerie in Sint-Pauwels. We voorzien een drie-gangenmenu en enkele leuke tips & tricks om het netwerken nóg aangenamer te maken.


Deze avond ligt de klemtoon 100% op verbinden en kennismaken en dat willen we zo natuurlijk mogelijk doen zodat iedereen zich meteen welkom voelt.


** Bring a friend**

We voorzien trouwens een leuke actie voor onze leden. Jullie kunnen op deze avond iemand uitnodigen die dan eveneens aan ledentarief kan inschrijven.


We verwelkomen jullie graag op 30 maart 2020 om 19u in restaurant De Pommerie, Geinsteindestraat 4 te Sint-Pauwels voor aperitief, voor- en hoofdgerecht (vis of vegetarisch, incl. 2 glazen wijn) en dessert met koffie.


Tarieven:

Earlybird leden en niet-leden: €55

Leden: €55

Niet-leden: €65

De inschrijvingen voor deze activiteit zijn afgesloten sinds 12-03-2020.