Inspiratiecafé - Hoe starten met ondernemen zonder geld, netwerk of ervaring?

03 jun

Georganiseerd door Artemis Nationaal

Nationale activiteit

Voor leden en niet-leden

Contact Vanya Somers

Een eigen zaak starten lijkt je wel wat?
Laat je inspireren tijdens ons inspiratiecafé!
Droom je van een eigen zaak, maar denk je: 'Ik heb niet genoeg geld, geen netwerk of ervaring...'? Of ben je al gestart met ondernemen en zoek je nieuwe inzichten of gelijkgestemden?
Dan is dit jouw avond.
  • Woensdagavond 3 juni 2026
  • Bij De Kwekerij, Berlaarsestraat 31, 2500 Lier
  • Gratis deelname – maar plekken zijn beperkt!
Wat is het thema?

Hoe starten met ondernemen zonder geld, netwerk of ervaring?

Voor vrouwen die denken dat ze ‘meer’ moeten hebben voor ze gaan ondernemen. Deze sessie toont dat beginnen met weinig ook een kracht kan zijn.
Laat je inspireren door eerlijke verhalen van onderneemsters die ooit ook begonnen – met weinig, maar met véél goesting en lef.
Dit is een uniek aanbod dat we, met de steun van VLAIO, gratis kunnen aanbieden aan iedereen die zich getriggerd voelt om een eigen zaak te starten en/of die zich wil laten inspireren door de kennis en verhalen van andere ervaren vrouwelijke ondernemers. We zoomen in op hoe zij gestart zijn en deze uitdagingen overwonnen hebben.
Wat staat er op het programma?
Een panelgesprek, gemodereerd door Yasmina El Messaoudi, met de volgende ervaren onderneemsters:
  • Lore Van Besien is oprichter en zaakvoerder van AdSpecialist, Google Ads & Analytics-expert en trainer, en helpt ondernemers en organisaties al jaren om sterker te worden in digitale marketing.
  • Ann Broché is oprichtster van Uma Health, een digitaal platform dat vrouwen in de (peri)menopauze toegang geeft tot erkende zorgverleners en betrouwbare informatie.
  • Luus Tormans is oprichtster van Podique en helpt mensen pijnvrij bewegen via high-tech analyses, maatwerkzolen en een zorgaanpak die focust op de oorzaak.
  • Sofie Anthony is leading lady van Anthony Cranes en wil als vrouw in de bouwsector mee bouwen aan sector en een maatschappij die slimmer, duurzamer en zorgzamer is.
Na de pauze krijg je de gelegenheid om in kleine groepjes in dialoog te gaan met deze ondernemers: stel je vragen, deel je twijfels, wissel ervaringen uit.
Hoe ziet de avond eruit?
18u30: Onthaal inspiratiezoekers
19u00: Welkomstwoord en Panelgesprek
20u00: Pauze met een hapje en een drankje
20u30: Meet & greet cirkels
21u30: Vrij netwerken
22u00: Einde
Waar gaat het door?
De Kwekerij ligt op slechts 12 minuten wandelafstand van het station. Dichtstbijzijnde parking Gasthuisvest op 2 min. Wandelafstand. Meer info over deze en andere parkeergelegenheid nabij: https://www.lier.be/verrassend-dichtbij.
Hoe kan ik inschrijven?
Klik hier om je plekje te reserveren.
Deelname is gratis, dus 'spread the word'! Wees snel – de plaatsen zijn beperkt. Let op: bij annulatie na 27 mei vragen we een bijdrage van 25 EUR voor de catering.
Partnership met VLAIO: Samen voor sterk, ambitieus ondernemen
Vlaanderen mag best wat ambitieuzer zijn als het aankomt op ondernemerschap. We hebben nood aan meer starters, meer blijvers en meer groeiers. Daarom wil Agentschap Innoveren & Ondernemen (VLAIO) projecten op stapel zetten die ondernemers aanzetten tot, ondersteunen of begeleiden bij het ondernemen. Met de VLAIO partners bundelen we onze krachten en middelen. Vrouwennet maakt deel uit van een netwerk van initiatieven waar ondernemers gebruik van kunnen maken. Samen voor #sterkondernemen.
Inschrijven voor het Inspiratiecafé? Klik hier.

De prijzen zijn nog niet gekend voor deze activiteit of dit netwerk heeft de inschrijvingen (nog) niet opengesteld. Volg, indien vermeld, de inschrijvingsmodaliteiten zoals hierboven.