WOMED Award

01 apr

Georganiseerd door Artemis Nationaal

Nationale activiteit

Voor leden en niet-leden

Contact Vanya Somers

Met veel enthousiasme nodigen Vrouwennet vzw, UNIZO en VLAIO je uit voor de feestelijke uitreiking van de 26ste WOMED Award. Deze prestigieuze award bekroont jaarlijks de ‘Onderneemster van het Jaar’ en de ‘Belofte van het Jaar’.  

Tijdens een sprankelende show maak je kennis met zes inspirerende finalistes. Drie toonaangevende onderneemsters dingen mee naar de titel ‘Onderneemster van het Jaar’ en drie veelbelovende talenten maken kans op de titel ‘Belofte van het Jaar’.

HOE ZIET DE AVOND ERUIT?
18u00: Onthaal en aperitief 
18u30: Walking dinner en netwerkmoment 
19u45: Start liveshow. Presentatie door Ine Beyen. 
  • Verwelkoming door Claire Selis, Algemeen directeur Vrouwennet, en Gudrun Verschuere, Algemeen voorzitter Vrouwennet vzw.
  • Inspirerende keynote door FemTech-futuriste Kristel Vanderlinden over het grootste onbenutte potentieel van de eeuw ... de vrouw.
  • Voorstelling van de finalistes en uitreiking van de awards  
21u15: Dessert, netwerkmoment met DJ Lisa Jordens
23u00: Einde
 
TICKETFORMULES:
  • WOMED Award-ticket: 120 euro (inclusief walking dinner, netwerkgelegenheid en bijwonen van de show).
  • WOMED Award-ticket (met korting voor Artemis-leden): 85 euro
  • Combiticket WOMED Award + Fempreneurs-seminar: 250 euro
  • Combiticket WOMED Award + Fempreneurs-seminar (met korting voor Artemis-leden): 175 euro


Meer info over de WOMED Award vind je hier. Meer info over het Fempreneurs-seminar vind je hier.
 
Vragen? Mail ons gerust via womedaward@vrouwennet.be.





















De prijzen zijn nog niet gekend voor deze activiteit of dit netwerk heeft de inschrijvingen (nog) niet opengesteld. Volg, indien vermeld, de inschrijvingsmodaliteiten zoals hierboven.