Katrijn Mannaerts

Katrijn Mannaerts

Filrouge

ARTEMIS ANTWERPEN-MECHELEN

Regio's waar ik actief ben

Antwerpen

Mijn sector en vakgebied

Mode

La mode passe, le style reste – Coco Chanel (1883-1971)

Wat kan ik voor je betekenen?

Als ontwerpster en zaakvoerster van kledingzaak filrouge (Antwerpen) heb ik, als vrouw, het eerste Belgische kledingmerk in 2008 opgestart dat op maat gemaakte kostuums voor vrouwen aanbied op een moderne ‘made-to-measure’ wijze. 

Sterk beïnvloed door mijn architectuurstudies heb ik gaandeweg een eigen visie en stijl ontwikkeld. Mode is voor mij een levenshouding die een nieuwe soberheid nastreeft als uiting van bewust duurzaam consumeren tégen oppervlakkige trends en wegwerpcultuur: filrouge is Slow Fashion van het eerste uur.

Omdat de toekomst van de mode ligt in kleding die blijft, is een uniek en stijlvol maatpak een ideaal basisstuk voor alle gelegenheden. Filrouge helpt met dit aanbod elke unieke (Artemis) vrouw door haar persoonlijke en professionele uitstraling het verschil te maken. Een boost in zelfvertrouwen is absoluut een ‘return on investment’.

En weet dat je slechts één kans krijgt om een eerste goede indruk te maken die je voor 55% met jouw kleding bepaalt!